Skocz do zawartości

Easy/Medium

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

buckraven

buckraven

• 4 postów

Szukam serwera, na którym rzeczy typu Fms, zmiany bonów, KD, i inne tego typu rzeczy będą dostępne u handlarzy.Najlepiej bez ulepszaczy, tylko na epiki.Max level tak z 150max, nie lubie serwerów, na których jest po 250Lvli i nasrane pełno epików -,- Jeśli chodzi o exp to powinno expić się przyjemnie, ale nie po 15Lvli za spota powiedzmy w V2.

I TERAZ RZECZ NAJWAŻNIEJSZA! Żadnych 6/7.Ani do expa, ani do PvP.Bonusy 1-5 w maksymalnych wartościach, bez pierdół typu 6 na miecze.Tylko maksymalne wartości.Sporo ludzi, tak żeby chociaż 500 było on, grałem na kilku dobrych serwerach, ale co z tego, skoro w m1 w godzinach szczytu było po 20 osób.

Grałem na DragonMt2, Pandora, AvalonMt2, te serwery były ok, ale 6/7 je dla mnie skreślają.Ostatnio grałem też na Tilian2, serwer jest ok, ale z dnia na dzień coraz mniej ludzi.Tydzień temu w M1 było po 15, 20 sklepów, dziś są 3.

Jakiś rok, albo dalej temu grałem też na serwerze, nazywał się OregonMt2, czy OreonMt2 ... może ktoś kojarzy.To był serwer idealny jak dla mnie, ale niestety padł.

• 0

buckraven

buckraven

• 4 postów

To ten ProMt2 którego pamiętam, czyli z płatną rejestracją i trutami w sklepie, czy to jakiś inny serwer? Jeśli to ten ProMt2, to prosze o inne propozycje, troche trudniejszych serwerów.

Użytkownik buckraven edytował ten post 18 April 2013 - 16:34

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0