Skocz do zawartości

NightCore

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

NightCore1974

NightCore1974

• 5 postów

Dołączona grafika

€‹Witamy was bardzo serdecznie w zapowiedzi serwera NightCore.pl

Chcielibyśmy was zaprosić do przeczytania prezentacji serwera opartego na bazie wielu ciekawych przedmiotów,misji oraz lokalizacji.

Zapewniamy ,że na naszym serwerze będziesz się świetnie bawić gdyż właśnie jest to naszym priorytetem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Strona główna :

nightcore.pl/index.php

nightcore.pl/index.php?s=register

Client :

http://www.multiupload.nl/UC6YY5CSY7

Dołączona grafika

nightcore.pl port:9987

Dołączona grafika

Doświadczenie :

999%

Yang :

999%

Drop :

999%

€‹Pragniemy zaoferować Ci serwer na którym spędzisz przyjemnie czas szkoląc swoją postać oraz ciągle ją rozwijając.

Na serwerze NightCore.pl maksymalnym poziomem do zdobycia przez Ciebie jest 250lv.

Serwer jest typowym serwerem Easy więc w przyjemny sposób będziesz mógł toczyć bój o bycie najlepszym na naszym serwerze.

W krainie NightCore za zadanie będziesz miał odkryć wiele ciekawych lokacji,wykuć coraz lepszy ekwipunek oraz pokazać na co Cię stać!

Tak,więc przejdźmy do wypisania tego konkretniej.

Znajdziecie u nas :

- Pięć ciekawych map o dużych rozmiarach spotów (w tym trzeci poziom Atlantydy)

- Ponad setkę potworów występujących na wszelakich expowiskach

- Szeroki system ulepszeń począwszy od bronii 75lv. ,biżuterii 54/61 kończąc na 250lv

- Nowe fryzury zdobiące wizerunek waszej postaci

- Dostępny w grze 6/7 bonus (Pod Exp)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kraina Śniegu :

Dostępna od 100lv.

Dołączona grafika

Miasto Duchów :
Dostępne od 130lv.

Dołączona grafika

Leśny Zamek :
Dostępne od 160lv.

Dołączona grafika

Lodowy Zamek :
Dostępne od 190lv.

Dołączona grafika

Śródziemie :
Dostępne od 220lv.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zaczynając przygodę z naszym serwerem otrzymasz od nas podstawowy ekwipunek byś dzięki niemu mógł zdobywać doświadczenie i porwał się przygodzie...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nad porządkiem oraz zapewnieniu wam rozrywki na serwerze ,będzie czuwać zgrany profesjonalny Team...

Dołączona grafika

[HA]Szef- Główny Założyciel Serwera

[SGM]Nico - Super Game Master

Dołączona grafika

[GM]MenMax

Dołączona grafika

[MOD]Princess_x3

Dołączona grafika

• 3

ne7os

ne7os

• 13 postów
Serwer jest totalnie niedojebany. Na mapie od 90 levela - Jeden spot , dwa generały i 5 do jednego a 10 na mapce gdzie wystarcza 2-3 grupki dla jednego. Więc exp do 100 suppppper :) Dalej... Mapa od 100 : 10-20 mobów na krzyż, jeden kanał, jeden spot i na tylu mobach się to kończy. Jest godzina 2:00 w nocy a nie ma gdzie expić przez tą ilość bo spoty są brane tylko dla jednej osoby. Masz EQ exp, nie robiłes nic PvP, brakuje Ci kd? Więc nie dasz sobie rady na jakiejkolwiek z map ;) PORAŻKA. Powodzenia tym, którzy się napierdolili i ciągle grają. EQ i tak dalej może i ładnie, trudno nie jest ale więcej pierdolenia z tym szukaniem spota niż to warte wbijanie levela.
  • 2

BuffeQ

BuffeQ

• 23 postów

Serwer jest totalnie niedojebany. Na mapie od 90 levela - Jeden spot , dwa generały i 5 do jednego a 10 na mapce gdzie wystarcza 2-3 grupki dla jednego. Więc exp do 100 suppppper :) Dalej... Mapa od 100 : 10-20 mobów na krzyż, jeden kanał, jeden spot i na tylu mobach się to kończy. Jest godzina 2:00 w nocy a nie ma gdzie expić przez tą ilość bo spoty są brane tylko dla jednej osoby. Masz EQ exp, nie robiłes nic PvP, brakuje Ci kd? Więc nie dasz sobie rady na jakiejkolwiek z map ;) PORAŻKA. Powodzenia tym, którzy się napierdolili i ciągle grają. EQ i tak dalej może i ładnie, trudno nie jest ale więcej pierdolenia z tym szukaniem spota niż to warte wbijanie levela.

Napisałeś to jakbyś się sam napierdolill więc pozrd.. ^^

Server dość ciekawy ale i tak nie zagram, + za prezentacje :D
  • 1

jedi6667

jedi6667

• 10 postów

Masz rację ale to już było, na mapce od 100lev dowalili teraz moobów ale za to zaczeło lagować że szkoda słów, ulepszacze lecą jak krew z nosa, trzeba mieć anielską cierpliwość do grania.
  • 0

TruSkaFecZka

TruSkaFecZka

• 63 postów
Zagram w 1oO % !
Serwer MEGA !
Gram w Shinsoo ja coś :D
SZAMAKA SMOK " Smerfeteczka " :wub:
  • 0

NightCore1974

NightCore1974

• 5 postów
Ch zostały naprawione jak i mapki.Zapraszam do gry :)
  • 0

Pandemiczny

Pandemiczny

• 2 postów
SZCZEGUŁ ZE TEN SERVER MA TYLKO 1 REALM na wszystkich "4" realmach sa ci sami gracze sami sprawdzcie a do tego POJEBANY ADMIN JAK NIC MA max 15LAL ŻALOSNE
  • 0

wujek_problem

wujek_problem

• 93 postów

chyba ty masz 15 lat dzieciaku.... serwer 120+ lvl exp zalosnie idzie;d

• 0

gredoluks

gredoluks

• 4 postów

Zagram spoko serw :)

Niebiescy

Nick- VariusMax ;) 

• 0

BaloonikPL

BaloonikPL

• 3 postów

Gram w ten serwer polecam go serdecznie  :D

Jinno

Nick - BaloonikPL

• 0

michi962

michi962

• 18 postów

Hmm, serwer wydaje się być dość ciekawy. Może zagram :)

• 0

54179487519265575566.png

Kavito

Kavito

• 51 postów

Pykam. Polecam!

• 0

27605899617641439539.png

SzymeQx

SzymeQx

• 65 postów

Pykam. Polecam!

Polecam !

• 0

The Make Post -_-

M      U      S      I      C

Detronix

Detronix

• 126 postów

Egmh.. Serwer 6/10 prezka 4/10 
Nie napisane jakie ulepki do itemow, nie napisane gdzie co sie dropi, serwer typowy SuperEasy 

• 0

RD4

RD4

• 3 postów

Fajny serwer , grałem dość czasu i Polecam.

Co do tego pisania o expie +120 lv , jakbyście umieli napisac do kogoś z Większym level to by tam powiedział jak szybko go dobic ;)

• 0

weeman69

weeman69

• 10 postów

http://www.darmoweri...0.pl/?id=f4iybv

:D darmowe Pkt.. do gier :P

• 0

Drrago11

Drrago11

• 10 postów

Serwer mi sie spodobał jednak moj komputer o ile mozna nazwac go komputerem ma 2.2GHz mnimalne wymagania to 3.1 moj kolega ma 3.0 i mu smiga czy jest szansa zebym ja tez mógł zagrac reszta wmogow jest spelniona ponadto. Oto one http://nightcore.pl/...x.php?s=pobierz

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ!

• 0

aresik997

aresik997

• 17 postów

Serwer mi sie spodobał jednak moj komputer o ile mozna nazwac go komputerem ma 2.2GHz mnimalne wymagania to 3.1 moj kolega ma 3.0 i mu smiga czy jest szansa zebym ja tez mógł zagrac reszta wmogow jest spelniona ponadto. Oto one http://nightcore.pl/...x.php?s=pobierz

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ!

no raczej ja mam procesor 1.8 :) ale mam dobrą firme to nie zależy od procesora tylko wydajności innych części :)

• 0

Poisoned

Poisoned

• 12 postów
Serwer fajny, spodobał mi się. Ale mam jeden problem. Kiedy pobieram klienta to Norton mi trojana wykrywa. Starałam się pobierać go kilka razy, ale za każdym razem było to samo. Antywirusa nie mogę wyłączyć, bo taki już mam nakaz. Co robić?
  • 0

Mentaaal

Mentaaal

• 6 postów

Serwer 4/10 , podoba mi się ponieważ od 1-150 lvl exp idzie bardzo szybko i jest dużo eventów ale ma kilka minusów

1. Ulepszacze na broń na 85-100 i hwang ( mianowicie Złote Certyfikaty ) są bardzo drogie i strasznie trudno jest zdobyć, od 100-250 gra jest bardzo łatwa, a powinna być trudniejsza.

2. Jest tam strasznie dużo trolli i dzieci neo, żółtki atakują smerfy, a 250 lvle rozwalają słabszych ( 50-120 lvl żeby sobie nabić kille bo co kilka tygodni jest podsumowanie kto ma najwięcej killi.

3. Są nieogarnięte bony czyli : 25k hp i 10k many co jest idiotyczne, moby na mapkach na 120 lvl mają z 600k hp i walą tyle że to poezja.

4. Na koniec powiem, że gdy wejdziesz na serwer , na 100% napisze do CB jakiś spamer żeby zapytać czy masz na sell Certy , a gdy odpiszesz że nie to będzie jeszcze bardziej spamował

To by było na tyle :) pozdro dla tych co grają.

Użytkownik Mentaaal edytował ten post 16 June 2013 - 17:26

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: EASY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0