Skocz do zawartości

Metinologia

metinologia easy serwer metin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

wielkipp

wielkipp

• 1 postów
Serwer zapowiadał się dobrze dopóki nie ściągnąłem clienta+ Trojana pod tytułem "system automatycznej kontroli informacyjnej" Pozdrawiam Twórców
  • 0

Bernard

Bernard

• 215 postów
U mnie nie ma trojana ... :P
  • 0

ThePlayer

ThePlayer

• 76 postów
Wbije na serwer, bo po porównianiu wszystkis serwerów na Priv-Metin2 ten wydaje mi się najbardziej ogarnięty i duzo osob go poleca no to nie mam wyboru zasysam Klienta prezka 10/10 serwer sie okarze . Moim zdaniem mozecie dodac nowe bronie bo za malo ich jest :wacko:

edit

Mi zbytnio nie podszedł do gustu nowy wygląd miast nie podoba mi sie wydaje mi sie ze serwer jest przesadzony moglo by m1 wyglądać normalnie wtedy bym zagrał na stałe a tak to niewiem czy zostac

Użytkownik ThePlayer edytował ten post 05 August 2012 - 00:02

• 0
€‹(-(-(-(-(-(-'-)-)-)-)-)-) <<< Chińska Mafia

BłądMój

BłądMój

• 13 postów
Zagram
  • 0

asdator

asdator

• 7 postów
Ciekaw kurwa jestem jak typy 250 na tym gownie wbili jak na 130 z niczego nie leci ...
  • 0

RaViN

RaViN

• 6 postów
Serwer 10/10 prezka 9,5/10
Username:FunFelek
Guild:AdminTeam<p>â
  • 0

rafix213

rafix213

• 1 postów
Więc tak . Server 4/10 [Strzaszne lagi] , a co do prezentacji to 10/10 :)
  • 0
Nazwa Postaci: RavaL
Lv: 89
Server: Metin2 PL :ph34r:

MpgCenter.eu

MpgCenter.eu

• 10 postów
Serdecznie zapraszam na nowe forum wielotematyczne. http://mpgcenter.eu/ Niebawem startuje serwer metin2
  • 0

Hansi

Hansi

• 14 postów
Siemka chcialbym tam zagrac pobralem clienta zrobilem konto nawet 3 i pisze ze niewslasciwa nazwa konta wie ktos o co chodzi?
  • 0

mroczkos1993

mroczkos1993

• 19 postów
Mam ten sam problem, wie ktoś może co z tym zrobić?
  • 0
Zawsze chciałem stworzyć własnego priva ale jestem w tym zupełnie zielony:))

rogalusek98

rogalusek98

• 24 postów
Najgorszy serwer jaki widziałem... Na stronie pisze, że gra 3000 + graczy, u NPC na serwerze pisze, że gra aż UWAGA! 8000 + graczy !!!
A najlepsze jest to, że na wszystkich kanałach jest pustka... Żadnego sklepiku niema wystawionego przez gracza i upiorna cisza na czacie... Kompletnie nikt się nie oddzywa :( Moim zdaniem gra na tym serwie z 20 ludzi nie więcej a to co jest wypisane na stronce to wielka kicha.
Dodam wam jeszcze to, że na tym serwie jest tylko jedna mapka, którą widzicie na starcie, 3 królestwa które mają malutkie miasteczka poustawiane obok siebie a reszta to respy i powstawiane potworki każdego rodzaju... POPROSTU ŚMIESZNY JEST TEN SERWER.
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

KorNick

KorNick

• 5 postów

Najgorszy serwer jaki widziałem... Na stronie pisze, że gra 3000 + graczy, u NPC na serwerze pisze, że gra aż UWAGA! 8000 + graczy !!!
A najlepsze jest to, że na wszystkich kanałach jest pustka... Żadnego sklepiku niema wystawionego przez gracza i upiorna cisza na czacie... Kompletnie nikt się nie oddzywa :( Moim zdaniem gra na tym serwie z 20 ludzi nie więcej a to co jest wypisane na stronce to wielka kicha.
Dodam wam jeszcze to, że na tym serwie jest tylko jedna mapka, którą widzicie na starcie, 3 królestwa które mają malutkie miasteczka poustawiane obok siebie a reszta to respy i powstawiane potworki każdego rodzaju... POPROSTU ŚMIESZNY JEST TEN SERWER.

.
Kolego, gdybyś pobrał dobrego klienta to serwer by najgorszy nie był :D Hosting 3 jest nie poprawny, licznik u NPC jest źle podany, bo pokazuje ilość kont
W grze jest zawsze dużo ludzi, nie ma nudy
  • 0

Bombelek

Bombelek

• 11 postów
Prezka 8/10

Serw 2/10 / Porażka ;x Serw zlagowany co 5sec lag albo wywali -.-

Groszego serwa jeszcze nigdy nie widzialem a gram juz dlugo na priwach ;p

Spoty w grocie wygladaja tak nawalone chyba po 1000mobow jak wejdziesz na niego juz nie wyjdziesz takiego laga dostaniecie ;p

Syf, Syf i jeszcze raz Syf!!

Użytkownik Bombelek edytował ten post 29 August 2012 - 15:41

• 0

HesneR

HesneR

• 2 postów
Prezka 7/10
Serwer 5/10 <-- Only lagi, syf, syf, M1 syff.. Łatwo można się zgubić. Po prostu dziwnie się gra. Nie polecam. To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam HesneR.
  • 0

ShaKel

ShaKel

• 16 postów
Nie polecam serwa, Pełno lagów, Bug, miałem 130lv zebrałem spota i już mam 237lv xD. A i co chwilę wywala z serwa...
  • 0

matgaw

matgaw

• 4 postów
bylo by wieksze zainteresownie gdyby byla lepsza maszyna i lacze strasznie aguje jak daja wiecej expa loga co chwile proponuje zmienic masszyne
  • 0

CoTheY

CoTheY

• 76 postów
fajnyy xD serwer Bdb warto zagrac
  • 0

baalvi27

baalvi27

• 72 postów
zobaczymy sie co poleca tam serv:) a teraz sciagam klient

pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

wujek_problem

wujek_problem

• 93 postów
a jednak gram server 10/10
prezka 10/10
  • 0

dawid19984xD

dawid19984xD

• 54 postów
Jak ktos jest ciekawy zamiana eq tam ( ja daje na metinologia ) a wy mi na xenox to pisac mam 130lv szamanke i dosyc dobre eq
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: EASY, metinologia easy serwer metin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1