Skocz do zawartości

[Szukam]Serwer Hard/Medium

nowy hard medium stabilny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

BaueQ

BaueQ

• 1 postów
SERWER:[DEDYK]
GATUNEK:[HARD/MEDIUM]
POCHODZENIE:[PL]
ITEM-SHOP:[ON/OFF]
GMODE:[ON/OFF]
CECHY:[EXP SREDNIO JAK NA TIVERIA (jak ktos gral to zna raty), NIEZA DUZO NOWYCH ITEMKOW, STABILNY (zeby nie padl po kilku dniach), stoi max. od poczatku czerwca]
GRAŁEM NA:
Tiveria
Rivendel
Turisas
EmperialMT2
  • 0

rasi10

rasi10

• 18 postów
Dołączam się do prośby :) Poszukuję serwera medium/hard na którym również jak kolega wyżej nie chcę przedmiotów od zarąbania, exp dosyć dosyć żeby jakoś w tydzień ten 80 wbić :) może być szybciej :D najlepiej bez 6/7 bonu, kd +5 i bóg wie czego jeszcze. Poszukuję takiego metin2.pl z roku 2009, gdzie były już skille na G i stalki, bronie epickie na 80/90 też mogą być ale nie na jakieś 105 i inne ;D Mapki mogą być obojętnie jakie ;) Może mam wygórowane wymagania ale naprawdę chcę zagrać wreszcie na jakimś porządnym serwerze przy którym będę się świetnie bawił :)
Pozdrawiam
  • 0

rasi10

rasi10

• 18 postów
Ravia został teraz zaatakowany przez jakiegoś deb*la i prawdopodobnie dopiero jutro o 12:30 będzie ON ale nie mam pewności, Ravia to fajny serwer, wbiłem już 20lvl :D Jak by co to szukam takiego ładnego klona Ravia.eu :)
Ten Balmora mi się nie podoba, za dużo tego wszystkiego, brzydki interfejs i w ogóle jakaś lipa. Szukam serwera takiego, który wygląda jak stary dobry polski metin ;D Ravia pasuje idealnie ale nie działa, miejmy nadzieję że jednak zadziała :)

Użytkownik rasi10 edytował ten post 23 June 2012 - 00:54

• 0

JoJkO

JoJkO

• 41 postów
Polecam S Eternalmt2 ^_^
  • 0

sobis1922

sobis1922

• 95 postów
http://freak2.eu/index.php
mam nadzieje na ++ ;)

system ulepszeń jak na pl ale bez ulepszaczy

tu masz prezke:
http://www.priv-meti...c/57011-freak2/
  • 0

kakax14

kakax14

• 82 postów
www.wenoxmt2.eu serwer startuje w poniedziałek 13 sierpnia 1012 r o 17 zapowiedz na stronce mieszanka harda z medium 6/7 na kryte potwory przeszywke szybkosc zaklec wartosc ataku i hp
  • 0
Metińczyk

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy, hard, medium, stabilny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0