Skocz do zawartości

Metin2.PL - Początek cz.1

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

siekiera14

siekiera14

• 2 postów
Cześć. Czy jesteście gotowi na najlepszą grę MMORPG w europie? Tak? To musisz być bardzo odważni! :D Zaczynajmy !

- Pierwsze co będziemy musieli zrobić to wejście na http://www.metin2.pl i Rejestrujemy się. Polecam , by login nie był naszym nickiem w grze, najlepiej coś nie związane z Metin2, hasło też powinno być trudne, inaczej nie mamy po co grać w tą grę. Do tego typu rzeczy, dobry jest program "Generator haseł" nick chyba sami wymyślimy. :D Potem wchodzimy w naszego maila i potwierdzamy. (UWAGA: Jeżeli chcecie zabalować w Metin2 na dłużej, bardzo nie polecam mieć maili w : onet, wp, interia itp. Tam kradną. :D najlepiej mieć w : http://www.gmail.com albo http://hotmail.com ) Następnie Download , następnie pobieramy Klienta metin2. Gdy już go pobierzemy, klikamy, pobierze on nam prawdziwego klienta Metin2.PL (Zależy od internetu). Kiedy już pobierze instalujemy.

- Gdy włączymy klienta ukaże nam się dziwne okno Metin2 mamy do wybrania opcje :
Rozpocznij grę : uruchamia grę.
Opcję gry : Ustawienia gry.
Ustawienia konta : Preferencje naszego konta. :P (Do końca nie wiem, nie sprawdzałem :D)
Nowe konto - Przenosi nas na stronę Metin2.pl pod stronę ,,Rejestracja"
Wyjdź : Wychodzi z klienta.

- Wchodzimy w Opcje gry .
Ustawiamy w zależności od naszego komputera , ale w dzisiejszych czasach ludzie mają dość dobrego komputera. :D Więc parametry powinny tak wyglądać (ROZDZIELCZOŚĆ, ZALEŻY JAKI SIĘ USTAWIŁO!)
Dołączona grafika
Klikamy ok i Dajemy rozpocznij grę.
Mamy do wyboru 25 serwerów. Polecam 5 ostatnich (Dość tanio) Powiedzmy że ja.. Zrobię na Agronas, logujemy się.

- Tworzymy postać .
Pierw musimy wybrać królestwo :
Jinno - Królestwo Armii (najłatwiejsze do obczajenia)
Shinsoo - Królestwo handlu (Najtrudniejsze do obczajenia)
Chunjo - Królestwo religii (Takie sobie :P)
(Osobiście polecam Jinno).

Teraz postać
Sura - Sura jest najbardziej "Wyrobioną" postacią do expienia i PvP .

Broń - Zdecydowana do expa.
Czarnej magii - Zdecydowana do PvP.

Wojownik - Również zadbała, ale są podzielone

Umysł : Postać mniej więcej do expa.
Ciało : Postać mniej więcej do pvp .

Ninja - Postać głównie do pvp.

Zabójca - Zdecydowanie do pvp
Łuk - Zdecydowanie do pvp

Szaman - Najbardziej nie doceniana z klas. :D Głównie do buffania :unsure:

Smok - Głównie do buffania
Leczenie - Do PvP jest dość mocna, również buffanie ma niezłe .

Wybieramy nick, i zaczynamy.

W następnej części opiszę Exp, drop i jak się zmieści to system PvP
Pozdrawiam.

Dołączona grafika

Kaisus

Kaisus

King

• 2968 postów
Było już tysiące poradników tego typu... I moim zdaniem to nie jest poradnik tylko jakiś badziew (bez obrazy)

Zamykam !
Dołączona grafika

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka, rękawice, kask.
Ruszam, opada zmęczenie i złość.
Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...