Skocz do zawartości

Ciągłe wylogowywanie :(

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

xxminosxx

xxminosxx

• 7 postów
Otóż mój problem polega na tym, że stworzyłem prywatny serwer hamachi. I kiedy wprowadzę jakąś zmianę (dodanie lv, itemu, uderzenie moba, wbicie komendą skilla na P, itp.) po chwili wylogowywuje. Następnie muszę się zalogować, poczekać minute, wyłączyć i znów się logować z 2 razy. Następnie pisze "moje konto jest już połączone" i znów czekam minute. Potem MOŻE wejdzie.. Było tak przed wgraniem nowych broni.. Proszę o pomoc bo te ciągłe wylogowywanie jest denerwujące.. Poza tym połowa w tym privie jest po polsku (bony, ranga, przedmioty). Ale np. funkcje i nazwy są po chińsku lub niektóre po niemiecku (nowe bronie). Więc proszę o odpowiedź na 3 pytania;
1.Jak naprawić te ciągłe wylogowywanie? (czasami występują w maszynie kilka linijek "failed", czy to źle..?)
2.Jak spolszczyć całą wersję ;x ? (Jakiś łatwy poradnik bo jestem w to zielony :D)
3.Jak zmienić okno logowania, ponieważ aktualne jest z avalonu -.-.. Nikt jeszcze na moim privie nie gra, ale mimo wszystko nie chce mieć kłopotów..
  • 0

xxminosxx

xxminosxx

• 7 postów
Odświeżam i liczę na pomoc ;x
  • 0

kacperpow1

kacperpow1

ImPro<333

• 459 postów
3 punkt: wypakowujesz roota czy tam locale_pl (najlepiej oba wypakuj ;p) i będziesz miał tam login i kilka innych to je edytujesz :)
nie umiesz? Mogę pomóc przez TV :D
  • 1
Dołączona grafika

Daj plusa a pomożesz:
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
http://kalimdor.pl/r...r.php?ref=75035 NAJLEPSZY SERWER DO METKA POLECAM!!!
Dołączona grafika​​pomóż

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0